Dziś jest: Środa, 10 lutego 2016 | imieniny: Jacka i Scholastyki
Quo vadis SLD ?
kms
2009-03-10 13:01:45

Quo vadis SLD ?

te i podobne pytania będzie można zadać Szefowi SLD Grzegorzowi Napieralskiemu. Spotkanie z mieszkańcami Północnej Wielkopolski odbędzie we wtorek, 17 marca o godz. 17.00 w Sali Kameralnej Pilskiego Domu Kultury, plac Staszica 1
wstecz Dodaj swoją opinie
Łobuz
2016-01-12 10:47:12
"Ta dzisiejsza lewica ma tzw. ideały lewicowe w d...e.
Za oczernianie Kościoła dadzą sobie poderżnąć gardło , aby tylko pokazać światu swoje zdegenerowane poglądy , bo nie są to z pewnością racje."

To nie jest prawdą, bo w minionym ćwierćwieczu nikt tak zgodnie nie współpracował z kościołem jak lewica. Zaprzedając w ten sposób Polskę i swoje ideały. Przypomnę tylko podpisanie Konkordatu przez Kwaśniewskiego, kupczenie Millera z kościołem przed referendum w sprawie wstąpienia Polski do UE, Komisja majątkowa. To tylko kilka takich wiernopoddańczych kwestii.

Lewica uważała, że kiedy bedą grzeczni i usłużni to kościół wykorzysta swoją siłę dla dobra lewicy w dobrze rozumianym interesie. Niestety pomylili się, bo kościół to cyniczna i chciwa instytucja, której zawsze mało. Dla mamony gotowa jest zniszczyć wszystkich nawet PiS.
Łobuz
2016-01-12 10:39:56
to napisałem ja
Ł
2016-01-12 10:39:33
Normy moralne
2016-01-12 10:16:44

Pozwól liberałom programować suwerennie. Programowanie polega również na tym, że wlicza się w to różne koncepcje wyboru zycia. Nie tylko jedną. Wtedy jest to programowanie harmonijne.

I właśnie tego w tej chwili obecnej władzy tego brakuje.
Wartości liberalno/lewicowe
2016-01-12 10:39:12
Podstawową przyczyną odrzucania norm moralnych i wartości duchowych jest fakt, że po grzechu pierworodnym łatwiej jest człowiekowi czynić zło, którego nie chce i które go krzywdzi, niż dobro, którego pragnie i które przynosi trwałą radość. Gdyby łatwiej było czynić dobro niż zło, to nikt z ludzi nie wyrządzałby sobie krzywdy, nie negował norm i wartości, których zasadność jest intelektualnie i empirycznie zupełnie oczywista. Zwykle zatem najpierw następuje odrzucenie jakiegoś dobra, którego osiągnięcie jest trudne albo jakiejś prawdy, która stawia człowiekowi wymagania. Dopiero w konsekwencji następuje odrzucenie norm i wartości, które owo dobro lub ową prawdę chronią. Odrzucenie norm i wartości nie jest zatem celem samym w sobie ani punktem wyjścia. Bezpośrednią przyczyną odrzucenia norm i wartości jest kryzys życia, a ostatecznym celem - szukanie łatwego szczęścia w sytuacji, czyli takiego szczęścia, które byłoby osiągalne według zasad i norm subiektywnych, określanych przez samego człowieka.Środowiska liberalno/lewicowe wychodzą z założenia, żyjmy tak jakby Boga nie było.
.....
2016-01-12 10:24:26
Ta dzisiejsza lewica ma tzw. ideały lewicowe w d...e.
Za oczernianie Kościoła dadzą sobie poderżnąć gardło , aby tylko pokazać światu swoje zdegenerowane poglądy , bo nie są to z pewnością racje.

Normy moralne
2016-01-12 10:16:44
Gdy obserwujemy zachowanie człowieka i zwierząt, to dostrzegamy istotną różnicę. Otóż zwierzęta działają w sposób oparty na instynktach lub na zachowaniach wyuczonych. Nie potrafią zachowywać się w sposób świadomy i wolny. Nie programują swoich zachowań ani nie przewidują ich skutków. Nie podejmują decyzji. Reagują jedynie biernie na określone bodźce czy potrzeby. Tymczasem człowiek ma szansę być świadomym własnych zachowań. Może rozumieć to, co czyni. Potrafi programować swoje zachowania, potrafi określać ich cel oraz przewidywać ich skutki. Może decydować o tym, jaką postawę zająć wobec siebie i życia, wobec ludzi i Boga. Codzienne doświadczenie ukazuje cenę, jaką płaci człowiek za tę zdolność do działania świadomego i autonomicznego. Ceną jest możliwość błędnego postępowania. Człowiek potrafi tak bardzo manipulować własną świadomością i w tak bardzo błędny sposób korzystać ze swojej wolności, że może żyć w świecie fikcji zamiast faktów i w świecie nienawiści zamiast miłości.Liberałowie tymi normami manipulują na swój sposób.
Łobuz
2016-01-12 10:03:02
????????
2016-01-12 06:56:18

Reprezentuje endemiczny gatunek dziewiętnastowiecznego politycznego archaicznego zwierza. Dawno wymarłego. Nawet na zachodzie konserwatyzm ideologiczny i myślowy różni się od naszego zaścianka. Naszej lewicy też to dotyczy.

Skansen mentalny i prymitywizm polityczny to kraina nad Wisłą.
????????
2016-01-12 06:56:18
Często obok ?świeckości państwa? pojawia się także ?neutralność światopoglądowa państwa? jako swego rodzaju potworek nowomowy. Lewacy są specjalistami w wymyślaniu rzeczy nie istniejących , utopijnych teorii czy po prostu głupot. Każdy rozumny i przeciętnie inteligentny człowiek wie, ze zadaniem państwa jest organizowanie życia społecznego i zabezpieczenia bytu narodu, któremu państwo służy. A światopogląd to nic innego jak ogół przekonań, poglądów, sądów na temat świata i życia, hierarchia wartości , które mają wpływ na postawę życiową człowieka i jego postępowanie. Można wśród światopoglądów wyróżnić przykładowo dwa przeciwstawne sobie: chrześcijański i ateistyczny. Pierwszy opiera się na zaakceptowaniu prawa naturalnego, którego źródłem jest Bóg . Prawo to w formie Dekalogu określa co jest dobre a co złe. Co człowiekowi wolno czynić a gdzie jego wolność ma granice. Drugi nie uznaje istnienia Boga ani prawa naturalnego. Ateista jest przekonany, że to on jest bogiem i tylko on może stanowić obowiązujące prawo a w nim określać co jest dobre a co złe. Światopogląd chrześcijański mówi , że zabójstwo , kradzież , kłamstwo , zdrada jest złem i zasługuje na potępienie bo sprzeciwia się woli Boga i dobru człowieka, natomiast światopogląd ateistyczny mówi, że te czyny mogą być dobre albo złe w zależności od okoliczności i o tym decyduje sam człowiek, ponieważ Bóg nie istnieje. Inaczej mówiąc ? skoro Boga nie ma , wszystko wolno. W tej sytuacji państwo stanowiące prawo i organizujące życie narodu nie może być neutralne światopoglądowo bo jest to nie wykonalne. Musi za podstawę swoich działań przyjąć światopogląd chrześcijański albo ateistyczny. Trzeciego wyjścia nie ma. W rezultacie będziemy mieli prawo sprawiedliwe , chroniące ludzi prawych przed złoczyńcami lub odwrotnie - prawo biorące w obronę złoczyńców a godzące w ich ofiary. Zdaje się, ze w dzisiejszej rzeczywistości obserwujemy powolny ale nieuchronny dryf prawa w tę drugą stronę co jest skutkiem umacniania się religii ateistycznej kosztem chrześcijańskiej. Bezsensowność, nielogiczność i wielkość szkodliwość wszelkich lewackich pomysłów w stylu orwelowskim należy obnażać i piętnować na każdym kroku bo inaczej przenicuja nas na swój obraz i podobieństwo.
ździchu
2016-01-11 22:16:26
Łobuz
2015-10-06 09:30:06
Oczywiście, że tylko lewica. Gdyby nawet na czele stał kto inny, to i tak lewica ma mój głos. Z Nowacką tym bardziej.

Dla Łobuza Nowacka, bo trzyma go za wacka.

2015-12-14 09:18:07
Niejaki lewoskretny Gawkowski,ktorego znaleziono w klozecie sejmowym,spiacego na kacu zaproponowal referendum,aby skrocic kadencje sejmu.Lewoskretni sa tacy tepi,ze zadna ustawa tego nie przewiduje.Ten idiota,jak zreszta kazdy lewak nic innego nie potrafi robic dlatego uczepil sie polityki,jak rzep psiego ogona.Wszystkich lewoskretnych postkomuna nauczyla bredzenia,a pozbawila zdolnosci do myslenia.
nama
2015-12-08 11:01:45
komenta
nama
2015-12-08 10:57:29
komentar
1208maoqiuyun
2015-12-08 07:30:46

ghd hair straighteners


ugg uk


ralph lauren


cheap michael kors handbags


true religion jeans


ugg outlet


roshe run


winter coats


the north face clearance


longchamp outlet


ugg boots


true religion jeans


ralph lauren shirts


coach outlet canada


fitflop clearance


coach handbags


ferragamo outlet


the north face jackets


cheap ugg boots


air max 2015


uggs on sale


michael kors outlet


cyber monday 2015


true religion jeans


michael kors outlet


rolex watches


true religion jeans


canada goose jackets


coach outlet


coach outlet


louis vuitton handbags


designer handbags


toms shoes


canada goose jackets


michael kors handbags


oakley sunglasses


ugg outlet


tiffany jewelry


ugg boots


cheap nba jerseys


discount michael kors handbags


louis vuitton outlet


soccer jerseys


michael kors handbags


belstaff jackets


nike huarache


nike air force 1


louis vuitton outlet


louis vuitton handbags


longchamp handbags


adidas outlet store


beats headphones


oakley sunglasses


ray ban sunglasses


black friday deals


tory burch shoes


ray ban sunglasses


ralph lauren outlet


ray ban sunglasses


michael kors outlet


swarovski outlet


cheap uggs


coach outlet


coach outlet


michael kors outlet clearance


calvin klein underwear


lebron james shoes


ugg boots


mbt shoes


ray ban sunglasses


michael kors outlet


ugg boots


polo ralph lauren


true religion outlet


michael kors handbags clearance


montblanc pens


asics


true religion jeans


lululemon outlet


chanel handbags


juicy couture outlet


cheap snapbacks


ray ban


toms outlet


snow boots


louis vuitton bags


prada outlet


chanel outlet


moncler outlet


oakley sunglasses


coach outlet online


mulberry outlet


cheap uggs


cheap nhl jerseys


michael kors wholesale


oakley


hermes belt


uggs outlet


hermes bags


the north face outlet store


barbour coats


links of london


adidas wings


canada goose outlet


canada goose coats


ralph lauren uk


replica handbags


swarovski crystal


ray ban sunglasses


michael kors factory outlet


michael kors uk


air jordan shoes


rolex watches


ray ban sunglasses


tiffany jewelry


michael kors outlet store


cheap mlb jerseys


cheap nfl jerseys


swarovski crystal


tory burch outlet


prada shoes


herve leger outlet


cheap oakley sunglasses


jordan shoes


polo ralph lauren


ferragamo shoes


michael kors outlet


replica watches


cheap jordans


michael kors online


cyber monday deals


michael kors factory outlet


michael kors handbags


ralph lauren uk


ugg outlet


soccer jerseys


celine outlet


ray ban sunglasses


true religion outlet


hermes outlet


louis vuitton outlet


timberland boots


michael kors handbags


tiffany outlet


tiffany outlet


michael kors clearance


true religion sale


nba jerseys


rolex watches for sale


polo ralph lauren


basketball shoes


moncler coats


christian louboutin online


coach outlet


uggs clearance


michael kors outlet


fitflops sale clearance


lacoste polo shirts


coach outlet


prada handbags


polo ralph lauren


canada goose outlet


nobis outlet


parajumpers coats


michael kors outlet online


black friday 2015


rolex outlet


nfl jerseys wholesale


ralph lauren polo


ferragamo outlet


cheap mlb jerseys


ugg australia


oakley sunglasses wholesale


ralph lauren outlet


ugg boots


canada goose jackets


thomas sabo uk


karen millen dresses


michael kors outlet


ray ban sunglasses


moncler jackets


michael kors bags


oakley sunglasses


the north face outlet


pandora jewelry


ugg boots


rolex watches


michael kors outlet store


tory burch outlet


chanel handbags


pandora jewelry


beats by dr dre


mcm outlet


longchamp handbags


ugg outlet


barbour coats


kobe shoes


wellensteyn jackets


ugg sale


swarovski crystal


oakley outlet


tiffany and co


fitflops outlet


kobe bryant shoes


ralph lauren polo


lebron james shoes


michael kors wallet


cheap jordans


louis vuitton


true religion jeans


tiffany jewellery


mulberry outlet


winter jackets


gucci


ugg boots


football shirts


ralph lauren polo


ralph lauren uk


hermes birkin


the north face uk


michael kors outlet


christian louboutin uk


coach outlet online


iphone cases


futbol baratas


north face jackets


michael kors factory outlet


ferragamo shoes


michael kors outlet


lululemon outlet


wedding dresses


the north face


longchamp handbags


oakley sunglasses wholesale


oakley sunglasses


christian louboutin


nike huarache


polo ralph lauren


coach outlet


michael kors factory outlet


woolrich outlet


michael kors sale


coach outlet store


swarovski jewelry


nike air max shoes


tiffany and co jewelry


louis vuitton outlet


oakley sunglasses


swarovski crystal


cheap nfl jerseys


coach outlet online


jordan shoes


ugg outlet


louis vuitton handbags


longchamp outlet


canada goose outlet


jasa multipeo
2015-12-07 06:24:11
Catering Jakarta Konsultan Pajak Jasa Pemasaran Rental Mobil Video Editing Jasa Konsultan Pajak Sewa Mobil Jakarta http://birojasa.xyz Jasa Pemasaran Online Snack Box http://jasatraining.xyz Jasa Akuntansi Promosi Bisnis Online http://kursusonline.xyz Rental Mobil Jakarta Jasa Konsultasi Pemasaran Paket Pernikahan Jasa Video Shooting
Catering Jakarta Konsultan Pajak Jasa Pemasaran Rental Mobil Video Editing Jasa Konsultan Pajak Sewa Mobil Jakarta http://birojasa.xyz Jasa Pemasaran Online Snack Box http://jasatraining.xyz Jasa Akuntansi Promosi Bisnis Online http://kursusonline.xyz Rental Mobil Jakarta Jasa Konsultasi Pemasaran Paket Pernikahan Jasa Video Shooting
Rent Catering Info Konten Information Travel Marketing Jual Rumah Informasi Training Jasa Jual Beli Marketing Rumah Jasa Catering jasa training Jasa Akuntansi Little Forum Kursus Online Rental Mobil di Jakarta Lomba SEO Rumah Tangerang Jasa Company Profile
canhr.info theregenerationroadmap.info youthalive.info
produk kecantikan khasiat cream alami krim pemutih prdouk wajah unggulan krim pemutih ketiak produk kecantikan kosmetik wajah aman produk kecantikan wajah krim pemutih wajah herbal pemutih kulit badan krim pemutih jual baju wanita jual baju import grosir pakaian wanita grosi baju korea tas import branded butik tas online tas branded Jual Rumah Rumah Alam Sutera Rumah Dijual Alam Sutera Rumah Bintaro Rumah Dijual Bintaro Rumah BSD Rumah Dijual BSD Rumah Gading Serpong Rumah Dijual Gading Serpong Jual Apartemen jual apartemen aceh langsa jual apartemen bali badung jual apartemen bali denpasar jual apartemen kota cilegon jual apartemen banten serang jual apartemen tangerang jual apartemen alam sutera jual apartemen bsd tangerang jual rumah jual rumah banten jual rumah kota cilegon jual rumah serang jual rumah tangerang
jual rumah tangerang alam sutera jual rumah tangerang bsd jual rumah tangerang gading serpong Jasa Bangun Rumah jasa bangun rumah jasa desain jasa desain arsitektur jasa desain furniture agen properti jual beli rumah jasa konsultasi properti jasa kontraktor jasa kontraktor contblock jasa kontraktor cor hotmix jasa kontraktor drainase jasa kontraktor instalasi listrik jual seragam kaos konveksi baju jual kostum bola sablon polyflex jual baju online
Video Jasa Rumah Bangunan Jasa Arsitek Jasa Desain Interior Jual Paving Block Jual Pasir Jual Bata
jrb multipro
2015-12-07 06:22:48
1. here
2. [url=http://site.com/]anchor1[/url]
3. [url="http://site.com/"]anchor2[/url]
4. [url='http://site.com/']anchor3[/url]

untuk Guest Book
5. here

======

http://www.produktabitaskincare.blogspot.com
tabita skin care
6. tabita skin care

=============

7. "Link to Wikipedia":http://www.wikipedia.org

==============

8. [WikiSyntax#Wiki-style_markup]

And it will render as: WikiSyntax#Wiki-style_markup

=============

You can also provide some descriptive text. For example, the following
link points to the

9. [http://www.google.com Google home page].

========

Markdown syntax
10. [link title][http://foo.bar]

11. This is [an example](http://example.com/ "Title") inline link.

12. [This link](http://example.net/) has no title attribute.
niewiele
2015-12-05 21:05:16
razem mają 2%, chyba że nowacka zaszła
rzecz o heni
2015-12-05 21:01:29
A prawdziwi kombatanci, ci co tracili zdrowie w więzieniach i w karnych kompaniach dziś zbierają puszki po śmietnikach i są przedmiotem drwin tych tłustych "kombatantów",... I to jest właśnie najsmutniejsze.
patologia ciąży, IV piętro Margonin
2015-12-05 19:23:14
Byłaby to ciąża pozamaciczna, ale doprostatowa.

2015-12-05 18:58:21
Czy to prawda lobuz,ze niejaki grodzki chce urodzic dziecko metoda invitro?.Ty masz dobre kontakty z lewaczkami,dlatego pytam.

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 223   następne »

tytuł artykułu postów ostani post
Czy radny Martenka straci mandat? 43 2016-02-09 23:00:26
Sukces powiatu! 2 2016-02-09 19:05:27
Radni obradowali pod okiem posła 1 2016-02-09 17:33:13
Marcin Porzucek apeluje do opozycji: pozwólcie nam wprowadzać dobrą zmianę 4 2016-02-09 17:19:17
Zaginiony mężczyzna odnalazł się na myśliwskiej ambonie 1 2016-02-09 16:04:02
Wielka gwiazda w małym Szamocinie 7 2016-02-09 15:41:58
Nogi rwały się do tańca... 11 2016-02-09 15:12:09
Jak burmistrz z przedsiębiorcami... 3 2016-02-09 14:26:59
Oświadczenie Starosty Pilskiego 87 2016-02-08 20:13:01
149 uzdolnionych z nagrodami 2 2016-02-08 00:39:58
Poseł Parda zaprasza 4 2016-02-08 00:08:33
Starostowie o drodze 5 2016-02-07 22:10:31
Laureaci konkursu Lider Sukcesu 2015 8 2016-02-07 18:58:52
Taśmy prawdy:
Jak podsłuchują Lemanowiczowie?
486 2016-02-07 17:54:52
"Jesteśmy przymuszani do płacenia haraczu" 4 2016-02-07 11:52:42
Ostatni dzień wolności w Internecie 12 2016-02-07 09:59:05
Pamięć o ofiarach i bohaterach trwa 1 2016-02-07 09:18:46
W Margoninie czytają i ...myślą 4 2016-02-07 08:12:50
PiS: Pozwólcie nam pracować 13 2016-02-06 23:05:43
Uczniowie Zespołu Szkół pojadą na staże do Niemiec 3 2016-02-06 22:08:30
Wielkopolska Izba Rolnicza apeluje o lustrację ozimin 1 2016-02-06 14:33:57
Burmistrz Trzcianki
winny korupcji politycznej
190 2016-02-06 10:27:42
Zostań powiatowym geniuszem 4 2016-02-05 16:36:21
Młodzież ze Skoków wypoczywała pod Złotowem 2 2016-02-05 13:25:02
Co kryją archiwa SEPZN:
Kto bezpieczny, a kto powinien się obawiać?
238 2016-02-05 12:42:02
Altvater - na pomoc pogorzelcom 1 2016-02-05 07:25:46
Śpiewali dla Jana Pawła II 2 2016-02-04 22:42:33
Finał "Małego Geniusza" tuż, tuż 2 2016-02-04 22:32:46
"Szkoła bez używek" 1 2016-01-31 22:00:19
Romantyk, awanturnik, patriota 1 2016-02-04 14:42:30

02.02.2016 | Roman Koenig

Nie tracą dzieciństwa
Uczniowie polskiej szkoły stają się po raz kolejny eksperymentem dorosłych, a na dodatek manipulują nimi nieodpowiedzialni politycy. Szkoła...

24.12.2015 | Roman Koenig

Mniej polityki - więcej życzliwości
Porobiło się, oj, porobiło. Takiej agresji w polityce dawno nie było. A tu zbliża się Nowy Rok i warto złożyć Czytelnikom życzenia, jak...

23.10.2015 | Ryszard Goławski

Tworzymy jednostkę strzelecką
Z wielką przyjemnością informuję, że objąłem swoim patronatem inicjatywę powołania do życia Powiatowej Jednostki Strzeleckiej. Cieszę...